Insekticid Sanium AL 1l

Kód: 1899
Neohodnoceno
240 Kč / ks 198,35 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Sanium AL je  postřikový insekticidní přípravek k přímému použití, ve formě kapaliny k aplikaci bez ředění (Ready To Use) k hubení živočišných škudců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktický předem namíchaný opakovatelně použitelný insekticid tzn. bez nutnosti okamžitého spotřebování. Jednoduché a bezpečné použití bez nutnosti ředění. Inteligentní řešení pro "čistou" a jednoduchou manipulaci, praktické řešení pro použití na balkonech, terasách, zimních zahradách, sklenících apod.

Použití:

Sanium AL je nutné před použitím důkladně protřepat. Poté se nastaví tryska rozprašovače do otevřené polohy. Vlastní ošetření se provádí od začátku výskytu škodlivého organismu a v případě potřeby se opakuje po 7 - 14 dnech. Přípravek se aplikuje ze vzdálenosti asi 15 - 30 cm důkladným postříkáním listů a stonků rostlin. Postřik se ukončí při dokonalém ovlhčení, nejpozději při počínajícím skanutí kapek aplikační kapaliny z povrchu rostlin. Vzhledem k tomu, že Sanium AL nemá systémový účinek je velice důležité, aby byli při aplikaci rovnoměrně zasaženy všechny části rostlin včetně spodní strany listů.

 

Upozornění: 

Prodejce nezodpovídá za škody způsobené nevhodnou manipulací s prostředkem.