Workshop - Mechový obraz

Kód: AV111
Tip Vyrobeno v Džungli
Neohodnoceno
1 450 Kč –31 %
Workshop - Mechový obraz
1 450 Kč –31 % 1 000 Kč / ks 826,45 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Chcete se naučit, jak se vyrábí takový mechový obraz a vyrobit si při tom vlastní originální dekoraci?  Nebo chcete obdarovat rodinu či přátele vlastnoručně vyrobeným dárkem? Podrobný popis workshopu uveden níže.

Vybrat termín

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete se naučit, jak se vyrábí takový mechový obraz a vyrobit si při tom vlastní originální dekoraci?  Nebo chcete obdarovat rodinu či přátele vlastnoručně vyrobeným dárkem?

Přijďte na workshop a dozvíte se něco o mechu a jeho zpracování. Naučíte se, jak se obraz vytváří pod dohledem zkušeného odborníka a obraz si poté odnesete domů jako vzpomínku, která vás bude těšit třeba dalších 10 let. 

Mechový obraz je originální dekorace, která dodá každému prostoru nový zelený rozměr. Je vhodná i do kanceláří či tmavých prostor a nevyžaduje téměř žádnou péči. 

Místo konání: Džungle, Palachova 424, Poděbrady 29001

Dokoupení na místě: Na místě je potřeba dokoupit rám obrazu dle vlastního výběru (od 490 Kč) a kombinaci mechů (od 150 Kč). Všechny ostatní potřeby Vám dáme k dispozici. 

Počet účastníků: Chceme Vám dopřát maximální zážitek, proto je náš workshop maximálně pro 3 účastníky. V případě zájmu větší skupiny nebo firemního eventu je možnost zajištění více lektorů pro zachování úrovně workshopu. 

Časová náročnost: 1-2 hodiny

Platnost poukazu: 6 měsíců

Rezervace workshopu: Vybrat termín